PDL Srebrniak


Zwycięzcy w Kolekcjach:

  1. Rzepka Marek         372,5 pkt
  2. Stolarski Andrzej         369.0 pkt
  3. Bąderski Włodzimierz    368.5 pkt
  4. Kłyś Mirosław        368.5 pkt
  5. Włodarczyk Tadeusz    367,5 pkt
  6. Legutko Zbigniew        367.5 pkt
  7. Jałowiecki Stanisław     367.0 pkt
  8. Gurgul Tadeusz        366.5 pkt
  9. Pietrzyk Grzegorz         366.5 pkt
  10. Rogalski Ireneusz        366.0 pkt
  11. Cipiur Sylwester        366.0 pkt


Zwycięzcy indywidualnie:

  1. Włodarczyk Tadeusz      95.0 pkt
  2. Rzepka Marek         94.5 pkt
  3. Bąderski Włodzimierz    94,0 pkt
  4. Legutko Zbigniew        93.5 pkt
  5. Peryt Czesław        93.0 pkt

 

PDL Perłowy


Zwycięzcy w Kolekcjach:

  1. Sasiński Piotr            367,0 pkt
  2. Nowak Dariusz         367.0 pkt
  3. Nowak Bogdan        365.0 pkt
  4. Mizera Paweł             365.0 pkt
  5. Kiełek Zbigniew        365.0 pkt
  6. Rogalski Ireneusz        364,5 pkt
  7. Gucman Andrzej        364.0 pkt
  8. Boński Karol  - Pożyczka Krzysztof        364.0 pkt
  9. Krawczak Tomasz         362.0 pkt
  10. Frasik Tadeusz        361,5 pkt


Zwycięzcy indywidualnie:

  1. Sasiński Piotr     93.0 pkt
  2. Nowak Dariusz    93.0 pkt
  3. Gucman Andrzej     92,5 pkt
  4. Rogalski Ireneusz    92,5 pkt
  5. Nowak Bogdan     92.0 pkt

 

PDL Sroka Łowicka


Zwycięzcy w Kolekcjach:

  1. Wróblewski Krzysztof      370,5 pkt
  2. Dudek Henryk         369,5 pkt
  3. Pawlak Jerzy         369,0 pkt
  4. Aniszewski Henryk        368,5 pkt
  5. Marciniak Mirosław        368,0 pkt


Zwycięzcy indywidualnie:

  1. Wróblewski Krzysztof            94,0 pkt
  2. Aniszewski Henryk        93,0,pkt
  3. Kłyś Mirosław        93,0 pkt


PDL Pasiak Srebrzysty


Zwycięzcy w Kolekcjach:

  1. Kłyś Mirosław         370,5 pkt
  2. Tarnówka Zbigniew - Bogdanowicz Janusz 361,5 pkt
  3. Pawelec Marek     358.0 pkt
  4. Tarowski Andrzej     358,0 pkt
  5. Kiełek Zbigniew    357.0 pkt


Zwycięzca indywidualnie:

  1. Kłyś Mirosław        93,5 pkt

 

PDL Pasiak Perłowy


Zwycięzca w Rasie:

  1. Mikołajczyk Andrzej      92.0 pkt

 

Pasiak Srebrzysty Szaroloty


Zwycięzcy w Kolekcjach:

  1. Woźniak Janusz         363.0 pkt
  2. Stolarski Andrzej         360.5 pkt
  3. Baranowski Stanisław     359.0 pkt


Zwycięzca w Rasie:

  1. Baranowski Stanisław  92.0 pkt

 

PDL Pasiak Perłowy Brązowo-loty


Zwycięzca w Kolekcjach:

  1. Mikołaczyk Andrzej     359.0 pkt


Zwycięzca indywidualnie:

  1. Mikołajczyk Andrzej         91.0 pkt

 

PDL Pasiak Srebrzysty Jarzębaty


Zwycięzca w Rasie:

  1. Mikołajczyk Andrzej  91.0 pkt


PDL Srebrniak Białoogon


Zwycięzcy w Kolekcji:

  1. Stolarski Andrzej         369.0 pkt
  2. Baranowski Stanisław     364.0 pkt
  3. Mikołajczyk Andrzej     362.0 pkt


Zwycięzca indywidualnie:

  1. Stolarski Andrzej     93.0 pkt

 
PDL Białyczarnodzioby


Zwycięzca indywidualnie:

  1. Dolata Andrzej     91.5 pkt


Murzyn Polski


Zwycięzca indywidualnie:

  1. Targowski Andrzej     92.0 pkt