PDL Srebrniak

Zwycięzca w Kolekcji

1. Bilski Bolesław         376.0 pkt
2. Legutko Zbigniew        372.0 pkt
3. Rogalski Ireneusz        372.0 pkt
4. Sut Grzegorz        368.0 pkt
5. Kiełek Zbigniew         368.0 pkt
6. Kłyś Mirosław        368.0 pkt
7. Bąderski Włodzimierz    368.5 pkt
8. Mikołajczyk Andrzej     366.0 pkt
9. Rzepka Marek         366,0 pkt
10. Stolarski Andrzej     366.0 pkt
 
Zwycięzcy indywidualnie

1. Legutko Zbigniew         95.0 pkt
2. Bilski Bolesław          94.0 pkt
3. Bilski Bolesław         94,0 pkt
4. Rogalski Ireneusz        94.0 pkt
5. Bilski Bolesław         93.0 pkt


PDL Perłowy

Zwycięzcy w Kolekcji

1. Kiełek Zbigniew        371,0 pkt
2. Marciniak Mirosław     370.0 pkt
3. Nowak Dariusz        369.0 pkt
4. Legutko Zbigniew        368.0 pkt
5. Rzepka Marek        367.0 pkt
6. Nowak Bogdan        367.0 pkt
7. Morawski Henryk        366.0 pkt
8. Peryt Czesław        366.0 pkt
9. Boński Karol  - Pożyczka Krzysztof    366.0 pkt
10. Stolarski Andrzej        365,0 pkt

Zwycięzcy indywidualnie

1. Rzepka Marek    95.0 pkt
2. Stolarski Andrzej    94.0 pkt
3. Kiełek Zbigniew    94.0 pkt
4. Nowak Dariusz    94.0 pkt
5. Marciniak Mirosław 93.0 pkt

PDL Sroka Łowicka:

Zwycięzcy w Kolekcji

1. Fejdyś Mieczysław         371,0 pkt
2. Marciniak Mirosław        370,0 pkt
3. Perak Paweł            368,0 pkt
4. Dudek Henryk        368.0 pkt
5. Wróblewski Krzysztof     368,0 pkt

Zwycięzca indywidualnie

1. Fejdyś Mieczysław           93,0 pkt
2. Marciniak Mirosław     93,0,pkt
3. Fejdyś Mieczysław        93,0 pkt

PDL Pasiak Srebrzysty

Zwycięzca indywidualnie

1. Legutko Zbigniew    92,0 pkt
 
PDL Pasiak Perłowy

Zwycięzca w Rasie

Gucman Andrzej     92.0 pkt

Pasiak Srebrzysty Szaroloty

Zwycięzcy w Kolekcji

1. Kostępski Piotr        363.0 pkt
2. Woźniak Janusz         360.5 pkt
3. Boński Karol  - Pożyczka Krzysztof    364.0 pkt

Zwycięzca w Rasie

1. Kostępski Piotr       94.0 pkt            

PDL Pasiak Srebrzysty Jarzębaty

Zwycięzca w Rasie  
Przybysz Jarosław   88.0 pkt

PDL Srebrniak Białoogon

Zwycięzca w Kolekcji

1. Jadczak Bogdan          366.0 pkt
2. Stolarski Andrzej          364.0 pkt
3. Kaczor Artur             359.0 pkt

Zwycięzca indywidualnie

1. Jadczak Bogdan    93.0 pkt

PDL Srebrniak Wylot

Zwycięzca indywidualnie

1. Stolarski Andrzej      92.0 pkt

Murzyn Polski

Zwycięzca indywidualnie

Targowski Andrzej     88.0 pkt
Masłowy Kutnowski

Zwycięzca indywidualnie

Śmiglarski Tomasz  90.0 pkt