W dniu 27 października 2013 roku w Sali Konferencyjnej Hotelu „WASIK” w Krogulczej Suchej odbyło się przedwystawowe zebranie Członków Klubu Hodowców Gołębi Rasy Srebrniak Polski im. Ryszarda Pawłowskiego z siedzibą w Radomiu. Zebranie otworzył i prowadził Prezes Klubu Stanisław Jałowiecki. 

 

   Podczas zebrana omówiono Klubową Wystawę Gołębi Młodych w Częstochowie, szkolenie dla członków Klubu w Krakowie oraz  potwierdzono termin i miejsce wystawy Klubowej tj. 14-15 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu przy ul. Wernera 22.  

   Zgłoszenia na wystawę będzie przyjmował i udzielał informacji kolega Zygmunt Woźniak, adres: 26-615 Radom ul. Podchorążych 2  tel.(48) 364 65 01. Nadzór nad Komisją sędziowską będzie sprawował kolega Henryk Morawski z Łodzi. Skład Komisji sędziowskiej będzie ustalony po szkoleniu przeprowadzonym przez Kolegium Sędziów w dniu 17.11.2013r.       

   Kolega Zygmunt Woźniak poinformował o przyjęciu nowych członków Klubu są to koledzy: Andrzej Melnicki z Ciechanowa i Krzysztof Skałbania z Radomia. W imieniu Zarządu Klubu a myślę, że również od wszystkich obecnych na zebraniu chciałbym gorąco podziękować gospodarzowi zebrania koledze Sławomirowi Wasik za miłą atmosferę podczas zebrania oraz dla kolegi Janusza Chojeckiego za wspaniałe słodkości.

   Na koniec chciałbym podzielić się z kolegami moimi wrażeniami podczas zwiedzania hodowli gospodarza naszego zebrania kolegi Sławomira Wasika. Piękny ogród, wspaniałe gołębniki, piękne gołębie. Myślę, że zdjęcia  w galerii oddadzą to najlepiej. Jako łodzianin nie mogę się powstrzymać i nie wspomnieć o chyba jedynej w kraju hodowli Łódzkiego Pstrego posiadającej w hodowli trzy odmiany barwne tj: siwą, czarną, czerwoną i stojącą na tak wysokim poziomie hodowlanym.

Zapraszam do galerii.

 

A.Grabowski